Facebook.com/DentalExpertWarszawa
ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Leczenie pod mikroskopem

Dentysta Stomatolog Centrum Powiśle Warszawa

Coraz powszechniej w gabinetach stomatologicznych pojawia się mikroskop. Choć wydawać by się mogło, że jest to urządzenie, które kojarzy się z naukowcem niż stomatologiem, to jednak dzięki użyciu mikroskopu możliwa jest większa precyzja zabiegów, a także zmniejsza ich inwazyjność.

Dlaczego warto wybrać leczenie dentystyczne w powiększeniu?

Wielu stomatologów wspiera się mikroskopem w czasie leczenia kanałowego, ponieważ którego ważna jest dokładność w opracowaniu, a także w wypełnieniu kanałów. Mikroskop jest stosowany także w innych skomplikowanych zabiegach. W Dental-Expert wszystkie zabiegi wykonywane są w powiększeniu. Stosujemy zarówno lupy zabiegowe, jak i mikroskop operacyjny. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość leczenia, krótszy czas trwania zabiegów, a także wyższą trwałość wykonanych wypełnień. Powiększenie pozwala nam dokładnie zobaczyć miejsce wykonywania zabiegu, co poprawia precyzję wykonania zabiegów w ograniczonej przestrzeni.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Mikroskop operacyjny wykorzystywany jest zwłaszcza w leczeniu endodontycznym, czyli kanałowym, gdzie niezbędna jest precyzja wykonania. Dzięki użyciu mikroskopu możliwe jest wykonanie między innymi ponownego leczenia kanałowego czy usuwania ułamanego narzędzia endodontycznego z wnętrza kanału. Mikroskop pomaga w opracowaniu zębów wielokanałowych. Zastosowanie go w czasie leczenia kanałowego skraca czas trwania leczenia.

Skontaktuj się z nami

ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

dr Wojciech Gałkowski
tel: 880 215 359

dr Tomasz Fałkowski
tel: 786 221 022