Facebook.com/DentalExpertWarszawa
ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

O nas

Dentysta Stomatolog Centrum Powiśle Warszawa

rpt

Tomasz Fałkowski

Ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie w 1994 roku.

Uzyskałem dyplom lekarza stomatologa z wynikiem bardzo dobrym, zajmując pierwsze miejsce pod względem wyników w nauce.

Od momentu ukończenia stażu podyplomowego staram się na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia i zapewnić moim Pacjentom najwyższy standard opieki.

Kierując się zasadą, że w stomatologii można leczyć tylko to, co się widzi, wcześnie zainteresowałem się pracą w powiększeniu.

Już w 2002 roku wszystkie zabiegi diagnostyczne i lecznicze wykonywałem w powiększeniu 2,5 x (lupy zabiegowe). Od 2003 roku bylem jednym z pierwszych stomatologów, którzy zaczęli rutynowo przeprowadzać leczenie kanałowe i inne skomplikowane zabiegi z pomocą mikroskopu operacyjnego (powiększenie 4 – 40 x).

Obecnie wszystkie zabiegi lecznicze oraz diagnostykę przeprowadzam po kontrolą mikroskopu. Znacznie powiększony i dobrze oświetlony obraz znakomicie poprawia precyzję zabiegów, czyni je minimalnie inwazyjnymi i zwiększa trwałość leczenia.

Od 2005 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej.

Jestem aktywnym uczestnikiem profesjonalnych internetowych list dyskusyjnych poświęconych nowoczesnej stomatologii.

Swoim doświadczeniem dzielę się w licznych artykułach publikowanych w fachowych czasopismach medycznych.

Główny zakres mojej pracy to kompleksowa stomatologia estetyczna wraz z cyfrowym projektowaniem uśmiechu, leczenie endodontyczne (kanałowe) oraz protetyka minimalnie inwazyjna.

Wojciech Gałkowski

Wojciech Gałkowski

Jestem absolwentem Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku z 2000 roku.

Miałem zaszczyt być w grupie studenckiej prowadzonej przez najlepszych wykładowców, którzy ukierunkowali mnie od początku na najwyższą jakość pracy lekarza stomatologa.

Po skończeniu studiów rozpocząłem pracę w Warszawie klinikach prywatnych oraz Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Priorytetem od początku jest dla mnie jakość leczenia przy możliwie najmniejszej inwazyjności.Przechodząc przez kolejne etapy edukacji podyplomowej ,doskonaląc umiejętności z chirurgii,protetyki i stomatologii estetycznej oraz periodontologii. Od 2007 roku z sukcesami zajmuję się kompleksowym leczeniem protetycznym i implantologicznym.

Szczególny nacisk kładę na zapewnienie Pacjentom najwyższej estetyki i precyzji wykonanych prac.Bazując na wynikach badań dr Koisa z Seattle z powodzeniem mogę pomóc przywrócić radość uśmiechu moim pacjentom. Cały czas pracuję w powiększeniu jakie zapewnia mikroskop zabiegowy lub lupy stomatologiczne. Jestem pasjonatem najnowszej wiedzy stomatologicznej, którą zapewnia bieżący kontakt ze znakomitymi kolegami lekarzami z kraju i zagranicy.Piękne efekty leczenia dają wiele satysfakcji i bezcennej wdzięczności Pacjentów.

Po pracy jestem zwolennikiem aktywności sportowej szczególnie windsurfingu, pływania i narciarstwa.

Skontaktuj się z nami

ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

dr Wojciech Gałkowski
tel: 880 215 359

dr Tomasz Fałkowski
tel: 786 221 022