Facebook.com/DentalExpertWarszawa
ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Niewidoczna ortodoncja – alignery

Dentysta Stomatolog Centrum Powiśle Warszawa

Innowacyjny system służący do korygowania wad zgryzu przy pomocy sekwencji przezroczystych nakładek wykonanych z tworzywa sztucznego, które w ciągu kilku miesięcy prostują zęby i tworzą harmonijny uśmiech.

Nakładki są cienkie, elastyczne, przezroczyste i dzięki temu niemal niewidoczne, co zapewnia wysoki komfort podczas leczenia. Jednocześnie zapewniają bardzo dobrą estetykę pomimo tego, że są noszone cały czas. Można się w nich bez skrępowania śmiać i rozmawiać. Jednocześnie można je samemu w dowolnym momencie zdejmować, co likwiduje problemu podczas jedzenia czy mycia zębów, tak typowe dla klasycznych aparatów przyklejanych trwale do zębów.

Nakładki Clear Aligner są wykonywane przez certyfikowane laboratorium, a samo leczenie planowane w oparciu o cyfrową analizę modeli. Pozwala to już na początku określić orientacyjny czas leczenia oraz jego koszty.

Leczenie systemem Clear Aligner może być również uzupełnieniem klasycznego leczenia ortodontycznego, może służyć do likwidacji nawrotów wad po wcześniejszym leczeniu ortodontycznym. Jest również znakomitym przygotowaniem do kompleksowego leczenia protetycznego.

Nasze honorarium: 4500 – 14000 zł.

Skontaktuj się z nami

ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

dr Wojciech Gałkowski
tel: 880 215 359

dr Tomasz Fałkowski
tel: 786 221 022