Facebook.com/DentalExpertWarszawa
ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Sterylizacja powietrza firmy Novaerus

Dentysta Stomatolog Centrum Powiśle Warszawa

Sterylizacja powietrza firmy Novaerus

W branży opieki zdrowotnej oczyszczenie powietrza nie zawsze wystarcza, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zakażeń. Opatentowana przez firmę Novaerus technologia plazmowa umożliwia dezynfekcję powietrza w najbardziej odpowiednim miejscu i czasie. Nasza niechemiczna, wymagająca niewielkiej ilości energii technologia plazmowa jest na tyle silna, by zniszczyć patogeny przy pierwszym kontakcie, lecz jednocześnie tak delikatna, że można ją stale stosować wśród szczególnie narażonych osób i personelu.

Skuteczność

Ponad 50 testów laboratoryjnych i badań klinicznych wykazało, że urządzenie Novaerus skutecznie redukuje ilość przenoszonych drogą powietrzną wirusów, bakterii, zarodników pleśni, formaldehydu, alergenów i zapachów.

Bezpieczeństwo

Urządzenie Novaerus zostało niezależnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa stałego stosowania wśród pacjentów i personelu. Novaerus to urządzenie medyczne klasy I z certyfikatem UL, któremu zaufały setki ośrodków medycznych na całym świecie. Nasze urządzenia posiadają Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Skontaktuj się z nami

ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

dr Wojciech Gałkowski
tel: 880 215 359

dr Tomasz Fałkowski
tel: 786 221 022