Facebook.com/DentalExpertWarszawa
ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

Kiedy może nam pomóc stomatologia estetyczna?

Dentysta Stomatolog Centrum Powiśle Warszawa

Kiedy może nam pomóc stomatologia estetyczna?

Piękny uśmiech to rzecz, która wpływa na postrzeganie naszej osoby. Uśmiechając się do ludzi sprawiamy, że mają do nas pozytywne nastawienie. Tymczasem wiele osób nie lubi odsłaniać swoich zębów w uśmiechu, ze względu na to, że ich zęby nie prezentują się najlepiej.

Higiena i regularne kontrole u dentysty

Podstawą dbania o zęby powinny być przede wszystkim codzienna pielęgnacja zębów, a także regularne wizyty u dentysty, dzięki którym nasze zęby nie będą miały ubytków. Oprócz szczotkowania zębów warto także czyścić nicią dentystyczną przestrzenie międzyzębowe, a także płukać jamę ustną specjalnym płynem. Dwa razy w roku powinniśmy wykonać skaling i piaskowanie zębów, aby usunąć osadzający się kamień nazębny. Jeżeli jednak nasze zęby są zdrowe, a ich wygląd nie do końca nas zadowala, wówczas z pomocą przyjść nam może stomatologia estetyczna.

Rozwiązania dla każdego

Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyglądu swoich zębów, wówczas możesz skorzystać z jednego z wielu rozwiązań, jakie proponuje stomatologia estetyczna. Już nawet wybielanie zębów może spowodować, że nasz uśmiech będzie piękniejszy. Zdecydować się możesz także na licówki, czyli na założenie na przednie powierzchnie zębów cieniutkich płatków porcelany, które poprawią wygląd zębów. Osoby, cierpiące na braki w uzębieniu, skorzystać mogą z rozwiązań, jakie daje nowoczesna implantologia i protetyka. Dzięki metodzie digital smile design, czyli cyfrowemu projektowaniu uśmiechu jeszcze przed rozpoczęciem procesu leczenia można zobaczyć wizualizację swojego uśmiechu. W metodzie tej wykonywane jest wiele zdjęć i filmów twarzy – także od wnętrza jamy ustnej – aby zaproponować najlepsze rozwiązania dla pacjenta.

Stomatologia estetyczna jest dziedziną stosunkowo nową, lecz bardzo prężnie się rozwijającą. Warto korzystać z jej rozwiązań, aby mieć piękny uśmiech.

Skontaktuj się z nami

ul. Rozbrat 22
00-447 Warszawa

dr Wojciech Gałkowski
tel: 880 215 359

dr Tomasz Fałkowski
tel: 786 221 022